A&B Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, eğitim amaçlı yurtdışına gitmek isteyen tüm öğrenci ve yetişkinlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Dil okulu ve yaz okulu programlarımızın yanı sıra; yurtdışında lise, üniversite ve sertifika programları da sunmaktayız. 

Uzun yıllardır ortaöğretim, lise ve kolejlere danışmanlık vererek, okulların yurtdışı yaz okulları seyahatlerini de organize ederek,  birçok okulumuzla ortak çalışmalarda bulunmuş, öğrenci, veli ve eğitim kurumlarının güvenini kazanmıştır.

Hiç kuşkusuz ki, yabancı dili iyi düzeyde bilmek kişiye bir ayrıcalık sağlar. Bir dile vakıf olmak için, onun dil bilgisi yapısını bilmek yeterli değildir. Kültürü ve toplum bilinci ile dili yaşamak gereklidir. Bu da ancak o dilin konuşulduğu ülkede sağlanır.  Yurtdışı eğitim paketlerimiz içinde her bütçeye hitap eden seçeneklerimiz, uygun ödeme planları sunulmaktadır.

A&B Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öncelikle, öğrencilerin akademik altyapılarına, kişisel özelliklerine, kariyer hedeflerine ve ekonomik güçlerine göre en uygun eğitim programlarını belirleriz. Seçilen program için gerekli kayıt kabul ve vize işlemleri en hızlı ve doğru şekilde yürütülür. Sonrasında öğrencilerin eğitimlerini en başarılı şekilde tamamlayabilmeleri için gerekli oryantasyon ve destek hizmeti sunarak, katılımcılarımıza yüksek standartlarda hizmet vermiş oluyoruz. Bu çerçevede Türkiye’nin bu alandaki en köklü ve başarılı kurumlarından biri olmamızın haklı gururunu taşıyoruz.

Misyonumuzu ‘‘ Yaşam Boyu Öğrenme ‘‘ oluşturur.

Öğrencilerimizi küçük yaşlardan itibaren yurt dışındaki olanaklardan yararlanmaları konusunda yüreklendirmekte, ileride çalışma hayatına yöneldiklerinde, bu küçük deneyimlerin onlara katacağı kocaman vizyonla, gururlandığımız,  gerektiğinde yükseköğrenimlerine dışarıda devam etmeleri için, başvuru formundan, üniversiteye yerleştirmeye kadarki, ya da çoktan çalışma hayatına girmiş, ancak yabancı dildeki eksikliği nedeniyle, dışarı gitmek isteyen öğrencilerimize, koçluğumuz güvencesi altında,  kapsamı çok geniş olan yaşam boyu öğrenme ekolümüzün kapılarını açıyoruz.

Nice sağlıklı, mutlu, başarılı geleceklere…


Hemen Bilgi Al

Her türlü soru ve sorununuzu uzman kadromuz ile paylaşabilirsiniz.