Kanada’da lise eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirleyerek, kendilerini en mutlu hissedebilecekleri şehirde eğitim almaları için süreç boyunca tüm profesyonel danışmanlık hizmetini sağlamaktayız. Kanada’da lise eğitimine başlayan öğrencilerimizin ise; sisteme ve ülkeye adapte ve entegre olmaları için tüm desteğimiz devam eder.

Kanada’da birçok farklı illerdeki liseler, 14-17 yaşlarındaki öğrencilere 9 ila 12. sınıflara kaydolmalarına izin verir. Güler yüzlü ve misafirperver ev sahibi aileler, öğrenciler için kendi çocukları gibi bakımlarını üstlenir ve konforlu bir ev sağlarlar.

Öğrencilerin sadece lise eğitimleri için değil; mezuniyetleri sonrasında dahi tam potansiyellerine ulaşmalarına ve seçtikleri kariyer yollarında başarılı olmalarına yardımcı olmaya odaklanıyoruz.

Yurt dışında okumak, yeni bir kültürün deneyiminden çok daha fazlasıdır. Yeni şeyler görmek, farklı yaşam tarzlarına ve inanç sistemlerine sahip insanlarla tanışmak ve hayatları boyunca onlarla birlikte kalabilecekleri yeni bir toplumla bağlantı kurmak gibi birçok kazanımlar elde edeceklerdir. Benzer şekilde gelişmiş 16 ülkeyle karşılaştırıldığında, Kanada’nın okul ve eğitim sistemi dünyada 1. Sıradadır.

Kanada’da lise eğitimi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Hemen Bilgi Al

Her türlü soru ve sorununuzu uzman kadromuz ile paylaşabilirsiniz.